Sagaform Stig invouwbare fles 550ml
Van
€ 11,46
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,72 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,72 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,33 |
Productnummer:
A53-LT52046-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform Stig invouwbare fles 550ml"
Stig is een praktische waterfles, gemaakt BPA-vrij sillicone. Ingevouwen is de fles makkelijk op te bergen in je tas, uitgevouwen heb je de beschikking over een 550ml waterfles. Met de karabijnhaak haak je fles makkelijk aan je rugzak of tas.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Diameter: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 3924900090 |
| Gewicht: | 165g |
| Hoogte: | 250mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden