Sagaform Theo Thermosfles (gerecycled) 1 L
Van
€ 32,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 42,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 42,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 50,74 |
Productnummer:
A53-LT52136-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform Theo Thermosfles (gerecycled) 1 L"
Theo is een strakke thermosfles met de kenmerkende verticale strepen van Sagaform. Gemaakt met dubbelwandige vacuümisolatie en een koperen coating, houdt hij dranken 12 uur warm of 24 uur koud zonder condensatie. Een drukknop zorgt voor eenvoudig schenken, de grote dop kan ook als beker kan dienen. Met een siliconen grip voor eenvoudig dragen. Vaatwasserbestendig.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 90mm |
| Douanetariefnummer: | 9617000000 |
| Gewicht: | 521g |
| Hoogte: | 270mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden