Sagaform Ulle deken 130x170 cm
Van
€ 49,74
| Stukprijs | € 59,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 59,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 70,83 |
Productnummer:
A53-LT52122-N0055
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform Ulle deken 130x170 cm"
We houden echt van Ulle. Een warme, luxe en klassieke merino wollen deken verkrijgbaar in twee kleurstellingen en met de gewaardeerde brede Sagaform streep. Een designdeken die elke bank naar een nieuw niveau tilt en in elk huis geweldig zal staan. Wij geloven dat Ulle typerend is voor wat wij Swedish Originals noemen. Het is klassiek, stijlvol ontworpen en gewaardeerd door het hele gezin (of op kantoor).
| Kleur: | Beige |
|---|---|
| Breedte: | 1700mm |
| Douanetariefnummer: | 6301209090 |
| Gewicht: | 530g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 1300mm |
Aanmelden