Sagaform Ulli dot 100% New Zeeland Wollen deken
Van
€ 55,98
| Stukprijs | € 73,86 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 73,86 |
| Totaalprijs Bruto: | € 87,89 |
Productnummer:
A53-LT52400-N0030
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform Ulli dot 100% New Zeeland Wollen deken "
Deze warme plaid van Sagaform combineert klassiek en modern design. Gemaakt van hoogwaardige Nieuw-Zeelandse wol van schapen die grazen op weelderige weiden, biedt hij uitzonderlijk comfort en duurzaamheid. Het zachte dot-patroon past in elk interieur. Handwas aanbevolen. Formaat 130x170cm,340grms. Verpakt met zijden lint, ontworpen door Studio Sagaform.
| Kleur: | Donker Groen |
|---|---|
| Breedte: | 320mm |
| Douanetariefnummer: | 6301209090 |
| Gewicht: | 850g |
| Hoogte: | 90mm |
| Land van herkomst: | UA |
| Lengte: | 400mm |
Aanmelden