Sagaform zitmatje klein
Van
€ 5,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,82 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,12 |
Productnummer:
A53-LT52037-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform zitmatje klein"
Kleine, praktische zitmat met een waterafstotende achterkant en klittenbandsluiting waardoor hij gemakkelijk op te rollen is en zo weinig ruimte in beslag neemt. Zachte, warme voorkant van imitatielamswol. Perfect voor een dagje in het park of op het strand.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 500mm |
| Douanetariefnummer: | 6306900090 |
| Gewicht: | 100g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
Aanmelden