Schima superba hout Borstel & Spiegel set
Van
€ 2,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,48 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,14 |
Productnummer:
A53-LT90751-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Schima superba hout Borstel & Spiegel set"
Verrijk je dagelijkse routine met onze borstel- en handspiegelset van Schima superba-hout. Met de gladde houtafwerking en het tijdloze ontwerp geeft dit duo een vleugje verfijning aan je schoonheidsroutine.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 115mm |
| Douanetariefnummer: | 9603293000 |
| Gewicht: | 85g |
| Hoogte: | 40mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden