Schoenenpoets
Van
€ 0,63
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,05 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,05 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,25 |
Productnummer:
A53-LT91314-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Schoenenpoets"
Schoenpoets kleurloos. In witte en zwarte uitvoering met zwarte spons.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 3405100000 |
| Gewicht: | 19g |
| Hoogte: | 18mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden