Schotel Satellite driehoek
Van
€ 3,18
| Stukprijs | € 4,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,97 |
Productnummer:
A53-LT51311-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Schotel Satellite driehoek"
Schotel van hoogwaardig porselein uit de Toppoint design 'Satellite' serie. Een voordeel van deze schotel is dat deze een mooie bedrukkingsruimte biedt.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 144mm |
| Douanetariefnummer: | 6911100090 |
| Gewicht: | 180g |
| Hoogte: | 19mm |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 150mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden