Schotel Satellite vierkant
Van
€ 3,58
| Stukprijs | € 4,72 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,72 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,62 |
Productnummer:
A53-LT51351-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Schotel Satellite vierkant"
Schotel van hoogwaardig porselein uit de Toppoint design 'Satellite' serie. Geproduceerd in Europa.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 6911100090 |
| Gewicht: | 170g |
| Hoogte: | 19mm |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 150mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden