Schoudertas canvas OEKO-TEX® 280g/m² 45x10x33cm
Van
€ 3,00
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,32 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,32 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,14 |
Productnummer:
A53-LT95161-N0054
Voorraad:
Productinformatie "Schoudertas canvas OEKO-TEX® 280g/m² 45x10x33cm"
Ideale tas van een zware kwaliteit ongebleekt katoen voor promotionele activiteiten. Door de zij- en onderkant is deze tas extra ruim en met de OEKO-TEX® certificering een verantwoorde keuze.
| Kleur: | Ecru |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 146g |
| Hoogte: | 330mm |
| Land van herkomst: | IN |
| Lengte: | 450mm |
Aanmelden