Schoudertas jute 340g/m²
Van
€ 2,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,98 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,98 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,55 |
Productnummer:
A53-LT95108-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Schoudertas jute 340g/m²"
Schoudertas gemaakt van jute met canvas hengsels. Een verantwoord relatiegeschenk. Zeer geschikt voor bijvoorbeeld boodschappen of naar het strand.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 380mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 155g |
| Land van herkomst: | IN |
| Lengte: | 415mm |
Aanmelden