Schoudertas katoen OEKO-TEX® 140g/m² 40x10x35cm
Van
€ 1,91
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,28 |
Productnummer:
A53-LT95159-N0054
Voorraad:
Productinformatie "Schoudertas katoen OEKO-TEX® 140g/m² 40x10x35cm"
Ideale tas van ongebleekt katoen voor promotionele activiteiten. Door de zij- en onderkant is deze tas extra ruim en met de OEKO-TEX® certificering een verantwoorde keuze.
| Kleur: | Ecru |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 76g |
| Hoogte: | 350mm |
| Land van herkomst: | IN |
| Lengte: | 400mm |
Aanmelden