Schuifpuzzel rechthoek
Van
€ 0,79
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,13 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,13 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,34 |
Productnummer:
A53-LT90770-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Schuifpuzzel rechthoek"
Rechthoekige schuifpuzzel. Groot drukoppervlak voor een logo of motief. Full-colour bedrukking mogelijk.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 9503006900 |
| Gewicht: | 16g |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 90mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden