Shaker XL 900ml
Van
€ 4,82
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,92 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,23 |
Productnummer:
A53-LT98905-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Shaker XL 900ml"
Deze grote shakerfles is de perfecte ondersteuning voor bij het sporten. De supplementen die jouw tot de meest fitte sporter kunnen maken zijn perfect om hierin te gebruiken.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 109mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100011 |
| Gewicht: | 175g |
| Hoogte: | 250mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden