Sika 29 Comfort SB Zwart 43
Van
€ 109,88
| Stukprijs | € 109,88 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 109,88 |
| Totaalprijs Bruto: | € 130,76 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-10050043
Productinformatie "Sika 29 Comfort SB Zwart 43"
Sika 29 Comfort SB van Sika. Dichte hiel. Zwart. Antistatisch. Materiaal bovenlaag: leer. Materiaal voering: leer. Materiaal zool: pu. Met overneus. SB veiligheidsklasse. Met hielondersteuning
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | Sika 8111 Flex Light ESD S3 /Black/Schwarz 41 |
| Breedte: | 220mm |
| Douanetariefnummer: | 64039993 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | DK |
| Lengte: | 340mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1583 gr |
| Merk: | Sika |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3 |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden