Sitecom CN-5010 USB-C to 2x USB-A + 2x USB-C Hub
Van
€ 37,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 42,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 42,42 |
| Totaalprijs Bruto: | € 50,48 |
Productnummer:
A53-LT40605-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Sitecom CN-5010 USB-C to 2x USB-A + 2x USB-C Hub"
Blijf verbonden! Maak de USB-C-poort van je notebook tot 2 zeer nuttige USB-A-poorten en 2 supersnelle USB-C-poorten. Sluit en voed je apparaten eenvoudig aan. Voor Windows, Apple Mac & Chromebooks.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 30mm |
| Douanetariefnummer: | 8471800000 |
| Gewicht: | 92g |
| Hoogte: | 11mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 260mm |
Aanmelden