SizeSure Rolmaat 5 meter
Van
€ 4,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,73 |
Productnummer:
A53-LT91873-N0002
Voorraad:
Productinformatie "SizeSure Rolmaat 5 meter"
Duurzame rolmaat van 5m gemaakt van gerecycled ABS, met een 19mm breed lint en een stijfheid tot 1,7m. Heeft een plat oppervlak, ideaal voor branding. Voldoet aan de EEG-klasse MID II-normen voor nauwkeurige metingen.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 170g |
| Hoogte: | 27mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 69mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden