Sleutelhanger Bamboe rechthoekig
Van
€ 0,68
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,31 |
Productnummer:
A53-LT99715-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger Bamboe rechthoekig"
Maak kennis met onze rechthoekige bamboe sleutelhanger. Een stijlvol accessoire dat je helpt je sleutels georganiseerd te houden. Gemaakt met een bamboedetail dat een natuurlijke toets toevoegt aan je dagelijkse essentials.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 34mm |
| Douanetariefnummer: | 4421910000 |
| Gewicht: | 5g |
| Hoogte: | 3mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 44mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden