Sleutelhanger Bamboe rond
Van
€ 0,68
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,31 |
Productnummer:
A53-LT99716-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger Bamboe rond"
Maak kennis met onze ronde bamboe sleutelhanger – een strak en duurzaam accessoire met een natuurlijke afwerking dat je dagelijkse essentials naar een hoger niveau tilt.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Diameter: | 45mm |
| Douanetariefnummer: | 4421910000 |
| Gewicht: | 5g |
| Hoogte: | 3mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden