Sleutelhanger LED
Van
€ 2,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,02 |
Productnummer:
A53-LT90957-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger LED"
Metalen sleutelhanger met klein zaklampje. Drie kleine LED lampjes zorgen voor een hoge lichtopbrengst. Inclusief batterijen.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 18mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 25g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 68mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden