Sleutelhanger flesopener
Van
€ 0,32
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,47 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,47 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,56 |
Productnummer:
A53-LT99710-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger flesopener"
Aluminium sleutelhanger voorzien van handige flesopener.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 55mm |
| Douanetariefnummer: | 8210000000 |
| Gewicht: | 9g |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 9mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden