Sleutelhanger hout rechthoekig
Van
€ 0,99
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,71 |
Productnummer:
A53-LT99713-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger hout rechthoekig"
Rechthoekige sleutelhanger met houten plaatje voor een natuurlijke uitstraling.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Breedte: | 30mm |
| Douanetariefnummer: | 4421999999 |
| Gewicht: | 16g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 90mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden