Sleutelhanger lamp
Van
€ 1,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,51 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,51 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,80 |
Productnummer:
A53-LT90990-N5410
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger lamp"
Kleine sleutelhanger van kunststof met lampje. Batterijen meegeleverd.
| Kleur: | Ecru / Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 23mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 8g |
| Hoogte: | 8mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 43mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden