Sleutelhanger met Microvezel schoonmaakdoekje antibacterieel
Van
€ 1,49
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.000,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.190,00 |
Productnummer:
A53-LT95028-N0995
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger met Microvezel schoonmaakdoekje antibacterieel"
Sleutelhanger met microvezel schoonmaakdoekje (150x150mm) om je bril, beeldscherm van de telefoon of tablet te reinigen. Inclusief full-colour all-over bedrukking en per stuk in polybag verpakt.
| Kleur: | Wit/transparant |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 6307109090 |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 150mm |
Aanmelden