Sleutelhanger met waterpas
Van
€ 0,51
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,72 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,72 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,86 |
Productnummer:
A53-LT93419-N0004
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger met waterpas"
Deze sleutelhanger is niet alleen handig om je sleutels bij elkaar te houden, maar ook nog eens voorzien van een waterpas om altijd zeker te weten dat je iets op een recht oppervlak plaatst.
| Kleur: | Transparant |
|---|---|
| Breedte: | 15mm |
| Douanetariefnummer: | 9015301000 |
| Gewicht: | 10g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 40mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden