Sleutelhanger metaal 2 zijdig
Van
€ 1,59
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,74 |
Productnummer:
A53-LT99610-N0091
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger metaal 2 zijdig"
Metalen rechthoekige sleutelhanger, mat zilver. Met dubbelzijdige doming.
| Kleur: | Zilvermat |
|---|---|
| Breedte: | 25mm |
| Douanetariefnummer: | 7326909890 |
| Gewicht: | 25g |
| Hoogte: | 5mm |
| Land van herkomst: | TR |
| Lengte: | 108mm |
Aanmelden