Sleutelhanger rechthoekig kurk & metaal
Van
€ 1,73
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,28 |
Productnummer:
A53-LT99708-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Sleutelhanger rechthoekig kurk & metaal"
Maak kennis met onze rechthoekige sleutelhanger van kurk en metaal - een strak en duurzaam accessoire. Hij is gemaakt van milieuvriendelijk kurk en duurzaam metaal en biedt stijl, functionaliteit en milieubewustzijn in één.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 19mm |
| Douanetariefnummer: | 7326909890 |
| Gewicht: | 25g |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 70mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden