Slippers maat L 39/42 sublimatie
Van
€ 10,77
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,26 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 12,26 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,59 |
Productnummer:
A53-LT90107-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Slippers maat L 39/42 sublimatie"
Stap in comfort en stijl met onze sublimatiebedrukte teenslippers. De zool is gemaakt van duurzaam zwart EVA-schuim en biedt lichtgewicht demping, flexibiliteit en comfortabele ondersteuning bij elke stap.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 267mm |
| Douanetariefnummer: | 6402200000 |
| Hoogte: | 14mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 328mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden