Smartphone reinigingsset 30ml
Van
€ 1,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,36 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,36 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,81 |
Productnummer:
A53-LT91715-N0401
Voorraad:
Productinformatie "Smartphone reinigingsset 30ml"
Dispenser met reinigingsvloeistof (30ml) voor onder andere brilglazen, beeldschermen, telefoons en tablets. Dankzij het formaat eenvoudig mee te nemen. Dispenser wordt geleverd inclusief microvezeldoekje.
| Kleur: | Transparant / Wit |
|---|---|
| Diameter: | 34mm |
| Douanetariefnummer: | 3402509000 |
| Gewicht: | 59g |
| Hoogte: | 103mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden