Smartphone schoonmaakdoekje met antibacteriële bestanddelen 15 x 18 cm
Van
€ 0,71
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 445,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 529,55 |
Productnummer:
A53-LT91056-N0995
Voorraad:
Productinformatie "Smartphone schoonmaakdoekje met antibacteriële bestanddelen 15 x 18 cm"
Microvezel schoonmaakdoekje 250g/m² van 150x180mm voor beeldschermen of brillen. Inclusief full-colour all-over bedrukking. Standaard per stuk in een zakje. Bedrukking op tweede zijde en levering in PVC bewaaretui optioneel.
| Kleur: | Wit/transparant |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 6307109090 |
| Gewicht: | 5g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
Aanmelden