Smartphone schoonmaakdoekje met antibacteriële bestanddelen 20 x 30 cm
Van
€ 1,53
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.030,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.225,70 |
Productnummer:
A53-LT91057-N0995
Voorraad:
Productinformatie "Smartphone schoonmaakdoekje met antibacteriële bestanddelen 20 x 30 cm"
Microvezel schoonmaakdoekje 250g/m² van 200x300mm voor beeldschermen of brillen. Inclusief full-colour all-over bedrukking. Standaard per stuk in een zakje. Bedrukking op tweede zijde en levering in PVC bewaaretui optioneel.
| Kleur: | Wit/transparant |
|---|---|
| Breedte: | 300mm |
| Douanetariefnummer: | 6307109090 |
| Gewicht: | 14g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 200mm |
Aanmelden