Smartphonehouder handen
Van
€ 1,18
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,88 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,88 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,24 |
Productnummer:
A53-LT91196-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Smartphonehouder handen"
Handige smartphonehouder in de vorm van twee handjes. Plaats de telefoon tussen de handen en kijk comfortabel naar videos die op de telefoon worden afgespeeld.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 95mm |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 115mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 45mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden