Sneldrogende handdoek R-PET 30 x 80 cm sublimatie
Van
€ 2,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,92 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,66 |
Productnummer:
A53-LT95002-N0161
Voorraad:
Productinformatie "Sneldrogende handdoek R-PET 30 x 80 cm sublimatie"
Droog snel af met onze 30 x 80 cm sneldrogende handdoek, gemaakt van R-PET. Ideaal voor sportsessies, het strand of zelfs op reis. Het sneldrogende materiaal maakt het de perfecte accessoire om in je tas mee te nemen.
| Kleur: | Wit / Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 800mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 48g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden