Sneldrogende handdoek R-PET 70 x 140 cm sublimatie
Van
€ 9,56
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,74 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,74 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,35 |
Productnummer:
A53-LT95004-N0161
Voorraad:
Productinformatie "Sneldrogende handdoek R-PET 70 x 140 cm sublimatie"
Droog snel af met onze 70 x 140 cm sneldrogende handdoek, gemaakt van R-PET. Ideaal voor sportsessies, het strand of zelfs op reis. Het sneldrogende materiaal maakt het de perfecte accessoire om in je tas mee te nemen.
| Kleur: | Wit / Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 1400mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 200g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 700mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden