Sneldrogende outdoor handdoek met custom-made print en tas
Van
€ 18,76
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 32,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8.035,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9.561,65 |
Productnummer:
A53-LT95040-N0995
Voorraad:
Productinformatie "Sneldrogende outdoor handdoek met custom-made print en tas"
Outdoor handdoek gemaakt van sneldrogend microfiber (200g/m², 700x1400mm). Inclusief een custom-made full-colour print op één zijde. Optioneel kan de andere zijde ook bedrukt worden. Ook de kleur van de zoom is aan te passen. De handdoek wordt met een tasje geleverd.
| Kleur: | Wit/transparant |
|---|---|
| Breedte: | 65mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 223g |
| Hoogte: | 190mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 65mm |
Aanmelden