Sneldrogende sporthanddoek met custom-made print en tas
Van
€ 9,63
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2.900,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3.451,00 |
Productnummer:
A53-LT95038-N0995
Voorraad:
Productinformatie "Sneldrogende sporthanddoek met custom-made print en tas"
Sneldrogende microfiber handdoek in pouch (150g/m², 300x800mm). Inclusief een custom-made full-colour opdruk aan één zijde. Optioneel kan de andere zijde ook bedrukt worden. De kleur van de zoom kan aangepast worden.
| Kleur: | Wit/transparant |
|---|---|
| Breedte: | 50mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 48g |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 50mm |
Aanmelden