Sneldrogende sporthanddoek met custom-made print
Van
€ 8,19
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,88 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2.470,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2.939,30 |
Productnummer:
A53-LT95037-N0995
Voorraad:
Productinformatie "Sneldrogende sporthanddoek met custom-made print"
Sneldrogende microfiber handdoek (150g/m², 300x800mm). Inclusief een custom-made full-colour opdruk aan één zijde (optioneel twee zijden). De kleur van de zoom kan naar wens aangepast worden.
| Kleur: | Wit/transparant |
|---|---|
| Breedte: | 300mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 43g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 800mm |
Aanmelden