Sneldrogende strandhanddoek met custom-made print
Van
€ 26,42
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 41,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10.300,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12.257,00 |
Productnummer:
A53-LT95041-N0995
Voorraad:
Productinformatie "Sneldrogende strandhanddoek met custom-made print"
Grote strandhanddoek van sneldrogend microfiber (200g/m², 1800x1000mm) met full-colour custom-made print aan één zijde. De andere zijde is optioneel ook te bedrukken. Ook de kleur van de zoom kan aangepast worden.
| Kleur: | Wit/transparant |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 365g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 1800mm |
Aanmelden