Sportarmband
Van
€ 5,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,56 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,56 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,00 |
Productnummer:
A53-LT90901-N9941
Voorraad:
Productinformatie "Sportarmband"
Universele Toppoint design sportarmband voor tijdens het sporten. De smartphone is eenvoudig door de transparante PVC laag te bedienen. Inclusief opening voor earbuds. Verstelbaar door middel van klittenband en daarom geschikt voor iedereen.
| Kleur: | Fluor assorti / Geel |
|---|---|
| Breedte: | 130mm |
| Douanetariefnummer: | 4202921900 |
| Gewicht: | 350g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 160mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden