Sporttas / rugzak Karo R-PET 27L
Van
€ 22,04
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 26,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 26,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 31,39 |
Productnummer:
A53-LT95281-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Sporttas / rugzak Karo R-PET 27L"
Ontdek de veelzijdige Karo R-PET Sports Backpack - niet alleen een plunjezak maar ook een rugzak, waardoor het je ultieme eco-bewuste metgezel is voor actieve avonturen. Blijf georganiseerd en duurzaam stijlvol onderweg.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 250mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 64g |
| Hoogte: | 230mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 490mm |
Aanmelden