Spray cleaner 15ml
Van
€ 2,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,72 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,72 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,43 |
Productnummer:
A53-LT91729-N0102
Voorraad:
Productinformatie "Spray cleaner 15ml"
Rechthoekig blokje met schoonmaakspray en microfiber doekje in één voor het reinigen van allerlei beeldschermen.
| Kleur: | Wit / Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 95mm |
| Douanetariefnummer: | 3402509000 |
| Gewicht: | 40g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 20mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden