Stem potlood
Van
€ 0,07
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,11 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,13 |
Productnummer:
A53-LT91587-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Stem potlood"
Roodkleurig potlood met rode punt. Te gebruiken voor bijvoorbeeld het stemmen tijdens verkiezingen.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 7mm |
| Douanetariefnummer: | 9609101000 |
| Gewicht: | 2g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 85mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden