Sticky notes kraftpapier 2
Van
€ 0,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,57 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,57 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,87 |
Productnummer:
A53-LT92086-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Sticky notes kraftpapier 2"
Dit duurzame boekje, gemaakt van kraftpapier, bevat twee formaten plakbriefjes: 50 vellen met briefjes van 75 x 49 mm en 125 vellen met briefjes van 49 x 14 mm (elk 25 vellen in vijf kleuren). Het is een praktisch accessoire voor het organiseren van gedachten en herinneringen.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 33g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 85mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden