Sticky notes kraftpapier 3
Van
€ 1,52
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,97 |
Productnummer:
A53-LT92087-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Sticky notes kraftpapier 3"
Dit duurzame boekje, gemaakt van kraftpapier, bevat drie formaten plakbriefjes: 50 vellen met notities van 100 x 75 mm, 25 vellen met notities van 75 x 50 mm en 125 vellen met notities van 45 x 12 mm (elk 25 vellen in vijf kleuren). Het is een essentieel hulpmiddel voor het organiseren van notities en herinneringen.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 82mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 60g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 102mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden