Straatkrijt in kraftdoos
Van
€ 0,82
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,40 |
Productnummer:
A53-LT90422-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Straatkrijt in kraftdoos"
Deze set bevat 4 krijtjes in een kraft doosje. Perfect om te tekenen op stoepen, krijtborden of andere oppervlakken, ideaal voor kinderen en volwassenen. Combineer het met eco digitale print voor een duurzame optie die zowel leuk als milieubewust is, waardoor het een doordachte keuze is voor elke kunstenaar.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 105mm |
| Douanetariefnummer: | 9609909000 |
| Gewicht: | 120g |
| Hoogte: | 25mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 100mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden