Survival zaklamp
Van
€ 8,00
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 13,30 |
Productnummer:
A53-LT93312-N0035
Voorraad:
Productinformatie "Survival zaklamp"
Compacte lichtgewicht aluminium zaklamp. De zaklamp met een 3W LED wordt geleverd in een geschenkverpakking inclusief batterijen.
| Kleur: | Donker gun metal |
|---|---|
| Breedte: | 36mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 125g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
Aanmelden