TWS Oordopjes bamboe
Van
€ 11,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,86 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,86 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,49 |
Productnummer:
A53-LT95017-N0001
Voorraad:
Productinformatie "TWS Oordopjes bamboe"
Nieuwe generatie draadloze oordopjes. Deze oordopjes hebben een mooie bamboe 'look' en zien er stoer uit in je oren.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 76mm |
| Douanetariefnummer: | 8518300090 |
| Gewicht: | 47g |
| Hoogte: | 26mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 43mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden