Tafelbowlingspel
Van
€ 9,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 15,99 |
Productnummer:
A53-LT90810-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Tafelbowlingspel"
Compact tafelbowlingspel met uitklapbare baan, 6 kegels en bowlingbal. Snel en eenvoudig op te zetten en op te bergen in de meegeleverde opbergdoos. Perfect voor een korte, competitieve break op kantoor of thuis. Stimuleert interactie en zorgt voor plezier tussen de werkzaamheden door.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 67mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 370g |
| Hoogte: | 42mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden