Tafelcurling spel
Van
€ 7,36
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,26 |
Productnummer:
A53-LT90811-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Tafelcurling spel"
Compacte tafelcurlinggame met uitklapbare speelmat, 8 soepel glijdende stenen en opbergdoos. In enkele seconden klaar voor gebruik op elk vlak oppervlak, ideaal voor een snelle, competitieve break op kantoor of thuis. Het draagbare ontwerp maakt het perfect om op reis mee te nemen.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 67mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 390g |
| Hoogte: | 42mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden