Tafelspel met werpzakjes
Van
€ 3,14
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,38 |
Productnummer:
A53-LT90786-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Tafelspel met werpzakjes"
Geniet van plezier en vriendschappelijke competitie met ons tafelspel met werpzakjes. Compact en draagbaar, perfect voor feestjes en bijeenkomsten. Inclusief 4 mini zakjes; gooi ze van een afstand in het gat en word tot winnaar gekroond.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 9504908000 |
| Gewicht: | 99g |
| Hoogte: | 17mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 198mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden